Poranne mdłości, niepohamowana ochota na ogórka kiszonego w czekoladzie i emocjonalny rollercoaster (podekscytowana! znudzona! przerażona!) to twoja codzienność? Nie ma co narzekać, lepiej cieszyć się ostatnimi miesiącami cudownej wolności i… zgłębiać fachową literaturę, która rozwieje wątpliwości dotyczące ciąży i porodu. Podpowiadamy trzy sprawdzone tytuły.

Polecamy: DLA KOGO GINEKOLOGIA ESTETYCZNA? W JAKI SPOSÓB POPRAWIA KOMFORT ŻYCIA SETEK KOBIET?

Radość rodzenia

To opowieści kobiet o porodach. Mieszanka szczęścia, wzruszenia, bólu i lęku. Nie ma znaczenia, czy przebiegały naturalnie czy nie, ze znieczuleniem czy bez. Ważne są zgoda z samą sobą i otwartość na to, co przynosi życie. Każda z opowieści jest wyjątkowa jak jej bohaterka. Szczera, pełna emocji, radości i kobiecej siły.

Polecamy: NIE ZAPOMNIJ O BADANIU PIERSI

Być w ciąży i (nie) zwariować. Antyporadnik dla przyszłych rodziców

To niezbędnik każdej przyszłej mamy, której nie brak poczucia humoru. Ironiczna i zadziorna, ale pełna ciepła książka, w której znajdziesz: kolorowanki, quizy, labirynty, uzupełnianki, dziennik i histeryczną zadumę nad prawdziwym obliczem ciąży.

Polecamy: RAK JAJNIKA: CO WIEMY O CHOROBIE?

W oczekiwaniu na dziecko

To przystępny, nowoczesny poradnik adresowany do wszystkich przyszłych matek i ojców. Poświęcono w nim dużo uwagi problemom, z jakimi borykać się mogą rodzice. Książka jest otwarta na współczesny model rodziny, a autorki okazują zrozumienie dla różnorodnych stylów życia.

Polecamy: LAPAROSKOPIA GINEKOLOGICZNA: JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *