Medycyna estetyczna stała się niejako znakiem naszych czasów. Powoli wkracza również w nasze sfery intymne. I nie chodzi tu tylko o walory estetyczne, ale również zdrowotne. Pomaga uporać się bowiem ze zmianami zachodzącymi w obrębie pochwy, które utrudniają czerpanie przyjemności z życia seksualnego. Ginekologia estetyczna oferuje cały wachlarz zabiegów na różne problemy z tym związane.

Polecamy: NIE ZAPOMNIJ O BADANIU PIERSI

…by poprawić komfort życia…

Wraz z postępem medycyny coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi z ginekologii estetycznej. Obejmuje ona wszelkie praktyki związane z poprawą wyglądu narządów intymnych kobiet oraz korektą nabytych bądź wrodzonych wad. Jest ratunkiem dla pań, które borykają się ze spoczynkowym bądź wysiłkowym nietrzymaniem moczu, patologiczną suchością pochwy bądź jej luźnością, przerostem warg sromowych mniejszych oraz zrostami i bliznami powstałymi po nacięciu krocza. Ginekologia estetyczna pozwala więc na pozbycie się uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi. Zabiegi jednak przywracają nie tylko równowagę fizyczną, ale również psychiczną. Poprawiają one komfort życia po porodzie, pozwalają na zwiększenie doznań seksualnych i czerpanie większej przyjemności ze współżycia.

Polecamy: WYSTARCZY 30 MINUT, BY POZBYĆ SIĘ WSTYDLIWEGO PROBLEMU

…i na nowo czerpać radość ze współżycia

Jednym z najczęstszych powodów, dla których kobiety szukają pomocy w gabinecie medycyny estetycznej, to brak satysfakcji w czasie współżycia wynikający z nadmiernie rozciągniętej pochwy. Nie ukrywajmy – po urodzeniu dziecka narządy płciowe wielu kobiet nie wyglądają już tak jak kiedyś. Taka sytuacja potrafi wpędzić w spore kompleksy. Panie mają gorszą samoocenę, niższe poczucie atrakcyjności. W efekcie unikają pokazywania się nago swojemu partnerowi. Poza tym stronią od jakichkolwiek zbliżeń.

Polecamy: TE BADANIA GINEKOLOGICZNE NALEŻY ROBIĆ REGULARNIE!

Aby rozwiązać ten problem wystarczy poddać się zabiegowi laserowego obkurczania pochwy. Niweluje on zwiotczałość tkanek pochwy zwiększając w efekcie jej elastyczność. Wiązka fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, nie powoduje żadnych uszkodzeń i degradacji rewitalizowanych tkanek. Jednorazowy zabieg trwa około 20 minut i jest bezbolesny. Już po tym czasie mamy wyczuwalne efekty. Następuje poprawa kondycji mięśni pochwy i ich wyraźne uelastycznienie. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, przyjmowania medykamentów i długiego czasu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim można powrócić do codziennych zajęć niewymagających większego wysiłku fizycznego. Zabieg pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia i zwiększenie jakości życia seksualnego. Zapobiega również wysiłkowemu nietrzymaniu moczu występującego po porodach i w wyniku niektórych chorób.

Polecamy: GINEKOLOGIA ESTETYCZNA W MEDYK CENTRUM

Popularnym zabiegiem jest też laserowe odmładzanie pochwy, dzięki któremu zmniejsza się zwiotczałość tkanek zwiększając ich elastyczność i jędrność. Odmładzanie pochwy przywraca jej sprężystość i właściwe nawilżenie. W wyniku skurczenia się tkanek wyraźnie zmniejsza się objętość i jędrność warg sromowych oraz samej pochwy. Do uzyskania widocznego efektu wystarcza około 30 minut. Jest on również całkowicie bezbolesny i nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji. Ten zabieg – podobnie jak laserowe obkurczanie pochwy – pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia i zwiększenie jakości życia seksualnego.

Aleja Wolności 34,

42-200 Częstochowa

518 026 868

kontakt@medykestetic.pl

Facebook Comments Box

2 komentarze

  1. Ja to mam wrażenie że ginekologia estetyczna to jest temat tabu w Polsce. Sama byłam na plastyce pochwy po urodzeniu dziecka w Olmedical i kiedy rozmawiałam o tym z koleżankami to nawet one nie były jakieś skore do rozmowy na ten temat.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *