Choć nie wiem, jak zmęczone wracamy z pracy, podróży czy wspaniałej imprezy, przed położeniem się do łóżka warto poświęcić chwilę i zmyć makijaż. Nikt przecież nie chce spać w nieproszonym towarzystwie kurzu, potu, spalin…

Polecamy: CO TO JEST ORTOLEKSJA?

Nasza skóra, po mieszance którą fundujemy jej w ciągu całego dnia, prędzej czy później zaprotestuje. Lepiej więc dmuchać na zimne i zawsze pamiętać o zmyciu makijażu. Im bardziej mamy cerę wymagająca i im więcej lat – tym sposób usuwania makijażu jest ważniejszy. Zrezygnujemy z mycia twarzy zwykłym toaletowym mydłem, bo nie usunie ono dokładnie kosmetyków.

Polecamy: DIETA PEGANIZM

Najlepiej sięgnąć po specjalne środki do demakijażu. Żel, pianka, mleczko, a może płyn micelarny? Wybór jest ogromny. To, na jaki specyfik się zdecydujemy, powinno być uzależnione od rodzaju i stanu naszej cery. Wszystkie są bardzo łatwe w użyciu. Na dodatek znakomitej jakości kosmetyki można kupić w przystępnej cenie. Pamiętajmy też, aby przed snem dokładnie zmyć rzęsy – w tym przypadku najlepiej sprawdzi się dwufazowy preparat składający się z mieszaniny fazy wodnej (z wyciągami roślinnymi) i oleistej.

Polecamy: MANDRAGORA I JEJ WŁAŚCIWOŚCI

Polecamy: DOMOWE SPOSOBY NA ODCISKI

Polecamy: GRZYBICA PAZNOKCI – CO POMAGA?

Polecamy: JAKIE BADANIA WYKRYWAJĄ BORELIOZĘ?

Facebook Comments Box

2 komentarze

  1. W trakcie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Jestem bardzo szczęśliwy że wyszukałem ten artykuł w sieci. Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje wielkie zaskoczenie. Powinienem podziękować za twój trud. Gratki. Ja koniecznie będę polecał to miejsce i często wpadał aby poczytać nowe posty

  2. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chyba powinienem podziękować za Twoje działania . Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał aby zobaczyć nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *