Przymusowe siedzenie w domu, wcinanie przekąsek, brak ruchu dały ci się we znaki? Pora zatem wziąć się za siebie! W trakcie odchudzania najtrudniejszym wyzwaniem jest spalenie tłuszczu z brzucha. Jak to zrobić w sposób skuteczny? Podpowiadamy.

Polecamy: DIETA JABŁKOWA – DLACZEGO POKOCHAŁY JĄ KOBIETY NA CAŁYM ŚWIECIE?

Uprzedzamy jednak od razu – proces spalania tłuszczu z brzucha jest dość skomplikowany i nie da się w ciągu kilku dni osiągnąć spektakularnych efektów. Przede wszystkim musisz zacząć się zdrowo odżywiać – zbilansowana dieta to podstawa. Zrezygnuj z węglowodanów, a zwiększ nieco ilość białka. Sięgaj po produkty pełnoziarniste, chude mięso (kurczak, indyk) i nabiał (jogurty naturalne, kefir, chudy twaróg).

Polecamy: POZBĄDŹ SIĘ TOKSYN Z ORGANIZMU

Pamiętaj również o warzywach – pod każdą postacią, czy to gotowane, czy surowe. Do tego konieczna jest aktywność fizyczna. Oczywiście nie mówimy tu tylko o robieniu brzuszków. Możesz na przykład postawić na marszobiegi w ciągu dnia, a po przyjściu do domu zrobić serię brzuchów. Bardzo skuteczny jest też trening interwałowy, w którym krótkie okresy intensywnego wysiłku przeplatają się w nim z dłuższymi okresami umiarkowanego wysiłku.

Polecamy: TRENING HIT ROBI FURORĘ NA INSTAGRAMIE. NA CZYM POLEGA TRENING HIT?

Pamiętaj, aby aktywność fizyczną mieć każdego dnia – znalezienie 15 minut na ćwiczenia to naprawdę nic trudnego. I nie skupiaj się wyłącznie na ćwiczeniach brzucha. Dlaczego? Bo jedynym sposobem jest na pozbycie się oponki jest trening całego ciała…

Polecamy: DOMOWE SPOSOBY NA PIĘKNE I ZDROWE WŁOSY

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *