Poznałaś wyjątkowego faceta? Nie możesz przestać o nim myśleć? Chciałabyś podzielić się tym uczuciem z całym światem? Wstrzymaj się! Przynajmniej do momentu aż będziesz mieć pewność, że on również oszalał na twoim punkcie. Oczywiście nie oznacza to, że masz czekać w nieskończoność na jego ruch. Spróbuj go – dyskretnie – w sobie rozkochać.

Polecamy: JA SUBTELNIE POKAZAĆ FACETOWI, ŻE CI SIĘ PODOBA?

Po pierwsze, nie narzucaj się. Nie pisz, nie dzwoń co pięć minut. Oczywiście możesz wykazać zainteresowanie, zapytać, co porabia, ale nie rób tego, co chwilę. Twój wybranek powiedział, że idzie na spotkanie z kumplami? Pozwól mu się czasem cieszyć. Nie dopytuj jak się bawi – facet z pewnością będzie zachwycony, że jesteś tak wyrozumiała.

Polecamy: JAK SZYBKO SIĘ POZBYĆ MALINKI?

Po drugie zaproponuj mu spędzenie wspólnego czasu tak, jak ludzi. Nie serwuj mu kolejnego seansu z winem, fit jedzeniem i  komedią romantyczną w tle. Równie dobrze można bawić się przy piwie, chipsach i głupiej komedii.

Polecamy: SPRAWDZONE SZTUCZKI NA FACETÓW! CO ZROBIĆ BY RZUCIĆ GO NA KOLANA?

Po trzecie, nie sugeruj mu, że powinien się zmienić. Zacznij doceniać jego zalety, a nie wytykaj wady. Nikt przecież nie chce słuchać ciągłej krytyki. Po czwarte – i być może najważniejsze – okazuj mu wsparcie. Pokaż mu, że bez względu na to, co on zrobi – zawsze będziesz po jego stronie. Pozwól mu się wygadać, ponarzekać – faceci też miewają gorsze momenty, ich serca nie są przecież z kamienia.

Polecamy: 4 KROKI DO UDANEGO ZWIĄZKU

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *