Od jakiegoś czasu wzdychasz do faceta? Ten jednak nawet nie ma pojęcia o twoim istnieniu? Najwyższy czas, aby to zmienić!

Nieważne, gdzie spotkałaś obiekt swoich westchnień – w szkole, w pracy, czy na uczelni – musisz drobnymi gestami sprawić, że on cię wreszcie zauważy. Zacznij przede wszystkim od nawiązania kontaktu wzrokowego. Zerknij na niego raz, drugi, trzeci, później dodaj zalotny uśmiech. Gdy on również na ciebie spojrzy, nie odwracaj wzroku. Tylko pamiętaj, żeby nie spoglądać na niego zbyt długo!

Polecamy: PRZYPRAWY I ROŚLINY, KTÓRE PODWYŻSZĄ WASZE LIBIDO NIE TYLKO W SYPIALNI

Kolejnym krokiem jest zainicjowanie „spotkania”– poproś go o pomoc na przykład przy komputerze, czy samochodzie. To właśnie podczas niego możesz pokonać fizyczny dystans. Sprowokuj sytuację, w której wasze dłonie się musną. Wyczuj jednak odpowiedni moment – nie możesz być zbyt nachalna, bo odstraszysz faceta. Poza tym dowiedz się, czym się interesuje twój obiekt westchnień.

Polecamy:  DLACZEGO WARTO REGULARNIE UPRAWIAĆ SEKS?

Będąc w posiadaniu takich informacji, łatwiej będzie ci zacząć jakąkolwiek rozmowę. Gdy już do niej dojdzie, zwracaj uwagę na to, co mówi. Gdy po czasie wyjdzie, że o nich pamiętasz, będzie zachwycony! Podczas rozmowy z nim, poświeć mu jak najwięcej uwagi – zadawaj pytania, okazuj zainteresowanie, nie baw się telefonem. Poza tym, gdy rozmawiacie – nieważne czy sam na sam, czy też w większym towarzystwie – śmiej się z jego żartów.

Polecamy: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE TKWISZ W TOKSYCZNYM ZWIĄZKU?

Sama również wykaż się poczuciem humoru.
Pamiętaj, aby w swoich działaniach się nie zatracić – nie chcesz przecież wyjść na desperatkę. Jeśli dałaś facetowi wiele sygnałów sugerujących, że ci się podoba, a on nadal nie reaguje, odpuść. Widocznie nie jest zainteresowany albo jest w związku…

Polecamy: CZYM JEST ORTOREKSJA? OBSESJĄ NA PUNKCIE ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Polecamy: DZIEŃ KOBIET W KLIMACIE BURLESQUE W VILLA VERDE W ZAWIERCIU | POKAZ TANCERZY EROTYCZNYCH

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *