Pierwsze miłości rzadko kiedy kończą się szczęśliwie. Rozstanie niesie za sobą ból, cierpienie i łzy. Jesteś przekonana, że twój świat legł w gruzach. Jednak to właściwie tylko od ciebie zależy, jak szybko go odbudujesz i zaczniesz żyć pełnią życia. A nowa miłość? Przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz.

1) Wygadaj się

Rozstaliście się? Trudno. Musisz to zaakceptować. Nie zadręczaj go smsami, telefonami, wiadomościami na profilach społecznościowych. Takie zachowanie nie przyniesie nic dobrego. Nie dość, że weźmie cię za wariatkę to na dodatek będziesz ciągle rozdrapywać swoje rany. Rozstania zdecydowanie nie są proste, ale są czymś normalnym i należy się z nimi pogodzić. Rozmawiaj na ten temat z bliskimi – powiedz, co się stało, jak się czujesz, wyrzuć z siebie wszystkie negatywne emocje. Taka rozmowa z pewnością ci pomoże. I pamiętaj, że twoja prawdziwa miłość, żyje sobie gdzieś na świecie – prędzej czy później go spotkasz i będziesz z nim szczęśliwa.

Polecamy: PRZYPRAWY I ROŚLINY, KTÓRE PODWYŻSZĄ WASZE LIBIDO NIE TYLKO W SYPIALNI

2) Pozbądź się kojarzących z nim rzeczy

Otrzymane od chłopaka prezenty wrzuć do pudełka i ukryj głęboko na dnie szafy. Możesz je także rozdać je osobom potrzebującym, tym sposobem uszczęśliwiając kogoś innego i pomagając samej sobie.

Polecamy: CZYM JEST FRIENDZONE I JAK GO UNIKAĆ?

3) Wyjdź do ludzi

Staraj się spędzać, jak najwięcej czasu poza domem. Odezwij się do dawno niewidzianych znajomych, udaj się na koncert, wystawę, spacer…. Zadręczanie się we własnych czterech ścianach kompletnie mija się z celem. Bolesne przeżycia najlepiej leczyć z pomocą innych ludzi.

Polecamy:  DLACZEGO WARTO REGULARNIE UPRAWIAĆ SEKS?

Polecamy: CZY WINO ROZWIJA NASZĄ INTELIGENCJĘ?

4) Znajdź sobie pasję

Po rozstaniu cierpimy na nadmiar wolnego czasu. Trzeba go więc jakoś wypełnić. Jak? Najlepiej za sprawą pochłaniającej pasji. Może to być cokolwiek. Dodatkowe zajęcia, kursy, sport… Poświęć czas na robienie tego, co sprawia ci najwięcej radości. Nie dość, że pasja przyczyni się do samorozwoju to zawsze możesz dzięki niej poznać kogoś nowego…

Polecamy: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE TKWISZ W TOKSYCZNYM ZWIĄZKU?

5) Zrób coś dla siebie

Zrób coś, aby na nowo poczuć się piękna. Umów się więc do fryzjera, czy kosmetyczki. Zrelaksuj się podczas masażu, czy weekendu w SPA. Im piękniej będziesz się czuć, tym piękniej będziesz wyglądać w rzeczywistości.

Polecamy: CZYM JEST ORTOREKSJA? OBSESJĄ NA PUNKCIE ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Polecamy: DZIEŃ KOBIET W KLIMACIE BURLESQUE W VILLA VERDE W ZAWIERCIU | POKAZ TANCERZY EROTYCZNYCH

 

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *