Człowiek powinien uczyć się przez całe życie! To właśnie dzięki ciągłemu poszerzaniu horyzontów nie boimy się podejmować kolejnych wyzwań. Podpowiadamy kilka kursów, które przydadzą ci się nie tylko w pracy, ale również na co dzień.

Polecamy: Moda na kompetencje

Kurs szybkiego czytania

Szybkie czytanie pozwoli ci zaoszczędzić wiele czasu – zwłaszcza, jeśli codziennie w pracy zmagasz się ze stosem najróżniejszych dokumentów. Kurs umożliwia kilkukrotnie szybsze zapoznawanie się z partiami tekstu, a także na efektywne zapamiętanie treści, które zostały przeczytane. W trakcie zajęć odbywają się ćwiczenia poprawiające koncentrację, a także pozwalające szybciej się uczyć, zarządzać czasem i stresem.

Polecamy: ZGŁOŚ SIĘ DO AKCJI SUPERWOMAN! INSPIRUJ INNYCH!

Bezwzrokowe pisanie

Kurs pisania bezwzrokowego pozwoli ci na szybkie i sprawne tworzenie dokumentów tekstowych bez odrywania wzroku od monitora. Dzięki temu również zaoszczędzisz wiele czasu. Na dodatek będziesz zdrowsza – używając 10 palców do pisania nie unosisz ramion, przez co nie będziesz tak spięta przy pracy.

Polecamy: STUDIA PODYPLOMOWE – CZĘSTOCHOWA

Walcz ze stresem

Podczas szkoleń związanych ze stresem, nauczysz się, jak sobie z nim radzić, a także jak redukować poziom napięcia i wzmacniać samokontrolę. Poznasz sposoby na zachowanie równowagi emocjonalnej i dbania o swoją energię. Nauczysz się zmieniać podejście do wyzwań, presji oraz trudnych sytuacji, tak aby działały na swoją korzyść i budowały zasoby oraz odporność psychiczną.

Polecamy: ZAWÓD COPYWRITER – CO TO JEST, ILE ZARABIA I JAK ZACZĄĆ PRACĘ W TEJ PROFESJI?

Naucz się zarządzać czasem

Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania czasem w obszarze zawodowym i prywatnym. Jest to bardzo ważne, gdyż dziś, to jak sobie go organizujemy, definiuje nasze sukcesy. Na szkoleniu nauczysz się efektywnie organizować swój czas pracy: planować swoją pracę, ustalać priorytety, radzić sobie wobec natłoku obowiązków.

Polecamy: ZDALNA NAUKA MA PRZYSZŁOŚĆ I CIESZY SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ

Kurs asertywności

Służy budowaniu postawy asertywnej i uczeniu się związanych z nią zachowań. Postawa asertywna oznacza świadomość własnych praw i postępowanie zgodne z nimi przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych. Nauka zachowań obejmuje m.in. umiejętność odmawiania, wyrażania próśb i oczekiwań, przyjmowania i wyrażania krytyki, wyrażania uczuć pozytywnych i negatywnych, obrony własnych przekonań, prezentowania siebie w pozytywny sposób.

Polecamy: JAK ZMIENIĆ PRACĘ? JAK ODPOWIADAĆ NA PYTANIA DOTYCZĄCE DZIECI NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ? SESJA Q&A Z DORADCĄ KARIERY – GOWOMEN

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *