Opowiadałaś o ostatniej kłótni z facetem swojej przyjaciółce? Ma dokładnie takie samo zdanie jak ty? Jak więc to możliwe, że on wciąż nie rozumie, o co się wściekasz! Przecież to takie oczywiste… Jednak nie dla niego. Dlaczego? Bo mentalność kobiet i mężczyzn się różni. I chociaż większość z nas to wie, to dla wielu pozostaje niejasne, na czym ta różnica polega.

Polecamy: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE TKWISZ W TOKSYCZNYM ZWIĄZKU?

Musimy mieć świadomość tego, że panie podchodzą do życia zdecydowanie bardziej emocjonalnie niż panowie. Szukają wszędzie głębszych uczuć i drugiego dna. “Przestał zmywać naczynia po obiedzie, na pewno mnie już nie kocha!” Ok, może to trochę przesadzone sformułowanie, ale przyznajcie same… Ile razy zdarzyło wam się analizować przez kilka dni jedną sytuację, tylko dlatego że wasz facet powiedział albo zrobił coś, co niekoniecznie wam się podoba?

Polecamy: CZYM JEST FRIENDZONE I JAK GO UNIKAĆ?

To dla wielu z nas oznaka, że na pewno jego uczucia już wygasły. W przypadku facetów tak to jednak nie działa… Jakby to powiedzieć – oni dobrze czują się wtedy, gdy dobrze czuje się ich ego. Wystarczy więc, że zamiast karczemnej awantury i wylewania potoku łez, że znowu nie pozmywał naczyń, spróbujecie go podejść.

Polecamy: DLACZEGO WARTO REGULARNIE UPRAWIAĆ SEKS?

Powiedzcie mu jakiś komplement, a przy okazji dodajcie, jak to na przykład wspaniale zmywa naczynia – lepiej niż niejedna zmywarka! Różnice w psychice widać też w codziennych sytuacjach, np. w pracy. Kobiety łatwo przyznają się do swojej niewiedzy i chętnie proszą o pomoc. Panowie z kolei za żadne skarby nie chcą pokazać, że czego nie wiedzą, czy z czymś sobie nie radzą…

Polecamy: CO MOŻE OŻYWIĆ TWÓJ ZWIĄZEK?

Zanim więc zaczniecie kolejną kłótnie i rozpaczanie, że on was nie rozumie, przypomnijcie sobie, że… wasz partner pochodzi po prostu z innej planety niż wy, a co za tym idzie, inaczej postrzega otaczający świat.

Polecamy: SEKS: 5 PODNIECAJĄCYCH MIEJSC, W KTÓRYCH MUSISZ GO SPRÓBOWAĆ

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *