Uważasz, że w twojej sypialni powoli zaczyna wiać nudą? Zastanawiasz się, jak rozbudzić zmysły swojego partnera? Przekonaj go do zagrania… w grę erotyczną. To doskonały sposób na przełamanie rutyny w związku. Jeśli mu się spodoba, może później skusicie się na taką, która erotyczne gadżety w zestawie?

Polecamy: JA SUBTELNIE POKAZAĆ FACETOWI, ŻE CI SIĘ PODOBA?

LoveStim

Została stworzona by stymulować, wzmacniać namiętność wśród kochanków. Posiada ona aż 50 kart podzielonych tematycznie, zawierających nasycone namiętnością erotyczne  zadania, triki oraz igraszki. Są wśród nich m.in. masaż erotyczny, pieszczoty, rozbieranie, czy krępowanie ruchów partnera. Wszystko to tworzy scenariusz rozbudowanej, bardzo podniecającej gry wstępnej. Dodatkowo LoveStim gra posiada profesjonalnie dobrane gadżety, które urozmaicą zabawę a was doprowadzą do granic rozkoszy.

Polecamy: DLACZEGO WARTO REGULARNIE UPRAWIAĆ SEKS?

Erotic menu 

Gra jest pełna nowatorskich i inspirujących przepisów na erotyczną zabawę z jedzeniem. Dzięki niej poznacie mnóstwo seksownych przepisów na udany seks. Partnerzy wykonują bowiem zadania, które polegają na łączeniu erotyki ze spożywaniem słodkich posiłków. Co powiecie na prysznic w kremie czekoladowym i mleku czy seks oralny w połączeniu z jedzeniem lodów o ulubionym smaku? Zapewniamy – kostki lodu, bita śmietana, truskawki, i setki erotycznych smakołyków czekających w lodówce staną się podstawą waszego współżycia. Nie wiemy, ale dzięki tej grze wasz wspólny posiłek na pewno stanie erotyczną przygodą.

Polecamy: SEKS: 5 PODNIECAJĄCYCH MIEJSC, W KTÓRYCH MUSISZ GO SPRÓBOWAĆ

Erotyczne kości do gry

Tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć – wszystko, czego wymaga się w tym przypadku od graczy, to rzucanie dwiema kostkami. Za ich pomocą losuje się części ciała do wykonania pieszczoty, pozycję seksualną czy miejsce realizowania miłosnych fantazji.

Polecamy: PRZYPRAWY I ROŚLINY, KTÓRE PODWYŻSZĄ WASZE LIBIDO NIE TYLKO W SYPIALNI

Rozkosz

Rozgrywkę rozpoczynacie w ubraniu, ale już po kilku rzutach kostką jesteście nadzy. O wszystkim w tej grze decyduje kostka lub karty. Niewypowiedziane marzenia erotyczne stają się rzeczywistością. Wszystkie rozkoszne zabawy, które gra serwuje Wam podczas rozgrywki, prowadzą do wybuchowego finału. Na mecie czeka ostatni rzut kostką, który zdecyduje jak zakończycie grę, a raczej jak rozpoczniecie jej rozkoszny finał.

Polecamy: JAK ZNALEŹĆ PUNKT G U FACETA?

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *